Ukwiecić grób

Bez tych wszystkich osób, które niedawno nas opuściły, czujemy się ciągle osamotnieni, często niepocieszeni i smutni. Pielęgnowanie pamięci o zmarłych skłania do zadawania pytań o własne życie, miejsce w świecie i podjęcia refleksji nad przyszłością.

Bolesławiecki cmentarz

Bolesławiecki cmentarz

Nosimy naturalną potrzebę pielęgnowania pamięci o zmarłych, bo ona buduje nasze poczucie tożsamości. Jednym z przejawów pamięci o zmarłych jest pielęgnacja grobu, szczególnie na przełomie października i listopada kiedy to świętujemy Wszystkich Świętych. W tym okresie na bolesławieckim cmentarzu można zauważyć wiele kompozycji nagrobnych wykonanej w naszej kwiaciarni.

Od kilku dni skupiamy się w Kwieciarni i naszej pracowni Kwiaty pamięci na wykonywaniu stroików na specjalne życzenia. Wiele zamówień przyjmujemy w kwiaciarni, ale coraz więcej spływa do nas telefonicznie, mailowa a także przez media społecznościowe. Taki jest współczesny świat, taka jest nowoczesna komunikacja.

W pracowni Kwiaty pamięci wykonujemy stroiki z kwiatów sztucznych ale tez z kwiatów naturalnych, małe i duże. Po prostu opisz nam czego oczekujesz, na jaki nagrobek, a my przygotujemy odpowiednia kompozycję.

Zerknij do naszego facebookowego sklepu tam można obejrzeć kilka dekoracji z lat ubiegłych, a teraz na bieżąco publikujemy kolejne propozycje.
W tym tygodniu intensywnie tworzymy w naszej pracowni Kwiaty pamięci dekoracje nagrobków na zbliżające się święto. Wiele pracy jeszcze przed nami, a już dziś zapraszam na Poznaj Kwiaty Pamięci – Drzwi Otwarte.

Opieka nad grobami w Bolesławcu

Opieka nad grobami Bolesławiec

Pozwól nam zaopiekować się grobem Twoich Bliskich. Jeżeli nie możesz osobiście odwiedzić Ich grobów wybierz naszą kompleksową usługę opieki nad grobem. My zadbamy o to, abyś nawet będąc daleko zaznaczył Swoją obecność. Naszą opiekę nad grobem obejmujemy cmentarze w Bolesławcu i okolicy.

Potrzebujesz opieki nad grobami swoich bliskich? Napisz do nas! Kwiaty pamięci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *