Start

Polityka Cenowa

Polityka Cenowa

Polityka Cenowa

Nie ma takiej rzeczy na świecie, której nie da się wykonać trochę gorzej i sprzedać trochę taniej, a ludzie, którzy kierują się wyłącznie ceną, stają się ofiarami tych machinacji. Nierozsądnie jest płacić za dużo, ale jeszcze gorzej jest zapłacić za mało. Jeśli zapłacisz zbyt wiele, stracisz po prostu trochę pieniędzy, nic poza tym. Natomiast jeśli zapłacisz za mało, możesz czasami stracić wszystko, gdyż kupiona rzecz nie będzie spełniała zadania, któremu miała służyć. Według praw ekonomii płacąc mało nie można wymagać wiele – to się wyklucza. Dlatego wybierając najniższą ofertę cenową należy się ubezpieczyć od podjętego ryzyka. Jeżeli to zrobisz, znaczy – masz dość pieniędzy, by zapłacić za coś lepszego.

John Ruskin (filozof społeczny)

Warto się zastanowić

Choć dekoracje florystyczne to niewątpliwie bardzo duży wydatek, to jednak warto zadbać o to, by pomimo kosztów – aranżacja florystyczna, która wpływa na nastrój uroczystości była wyjątkowa. Niestety to cena jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na rodzaj wybieranych elementów dekoracyjnych. Jednocześnie z roku na rok pojawia się coraz więcej konkurencyjnych firm zajmujących się dekoracjami weselnymi, co też wpływa na obniżanie cen.

Dekoracje ślubne są usługą drogą i jeżeli ich cena jest zbyt niska, to powinno dać zainteresowanym do myślenia. Jeżeli chcecie mieć bajeczne wesele i dopracowane w każdym szczególe dekoracje, to ważna jest ilość osób, która będzie pracować nad efektem końcowym, użyte materiały i profesjonalnie wykonane kompozycje kwiatowe. Te wszystkie czynniki mają wpływ na cenę, ale przede wszystkim na jakość. A cena nie jest mała, bo średni koszt dekoracji wykonanych przez dobre firmy dekoratorskie z wieloletnim doświadczeniem to 1200 zł – 3000 zł, natomiast oprawa florystyczna samej sali to wydatek rzędu 400 zł – 2000 zł.

Warto też pamiętać, że niektóre parafie niechętnie wpuszczają nieznane firmy dekoratorskie do kościołów, ze względu na to, że zwykle mają już sprawdzoną firmę florystyczną, która zajmuje się dekoracją kwiatami. Poza tym w ciągu jednego dnia w kościele odbywa się zwykle kilka ślubów i księża obawiają się zamieszania wprowadzanego przez dekoratorów. Problemem jest także to, że bardzo często do dekoracji zabierają się niekompetentne osoby, które dewastują ławki, podłogę, krzesła.

Ostatnio coraz częściej Klienci mają oszczędne podejście do dekoracji florystycznych – rozumiemy to i dajemy takie możliwości:

• Dla osób decydujących się na odbiór kompozycji w pracowni oferujemy 10% rabatu.
• Istnieje możliwość zakupu kwiatów w naszej siedzibie głównej w atrakcyjnych cenach i samodzielnego wykonania kompozycji, jest to sposób na znaczne oszczędności.

Jednak dla Klientów chcących w pełni skorzystać z naszego profesjonalnego serwisu i wieloletniego doświadczenia oferujemy wiele udogodnień:

• Projekt dekoracji – dostosowany do wnętrz i stylu uroczystości.
• Dobrze sporządzony kosztorys.
• Wspólne modyfikowanie kosztorysu w poszukiwaniu „złotego środka”.
• Stały kontakt z konsultantem pracowni.
• Porady florystyczne i dekoracyjne.
• Pomoc w poszukiwaniu sprawdzonej kosmetyczki, fryzjera, fotografa, kamerzysty.
• Wykonanie bukietów i kompozycji z najwyższej jakości kwiatów i roślin, przez profesjonalnych florystów.
• Dostawa bukietów, kompozycji, dekoracji na miejsce uroczystości. Ustawienia i montaż.
• Demontaż dekoracji.

Tak więc przed wyborem firmy florystycznej zastanów się, czy cena jest najważniejsza? Czy tak naprawdę chodzi o wartość usługi? Porównywanie ofert przed wykonaniem dekoracji jest naprawdę trudne, wręcz niemożliwe i można nieraz popełnić duży błąd wybierając tę najtańszą. Przy wyborze firmy kieruj się doświadczeniem, sprawdzonym portfolio, poleceniem znajomych lub opinii osób, które wcześniej korzystały z usług potencjalnego zleceniobiorcy. To najlepszy sposób aby nie zepsuć sobie niepotrzebnymi nerwami ważnego dla siebie dnia!